CLM Park

Oferta

Centrum CLM to propozycja dla klientów poszukujących nowoczesnej powierzchni logistyczno-magazynowej

Centrum CLM Park to propozycja dla klientów poszukujących nowoczesnej ogrzewanej powierzchni logistyczno-magazynowej do długoterminowego najmu. Oferowana powierzchnia magazynowa ma n wyposażeniu jedenaście doków magazynowych wyposażonych w hydrauliczne rampy przeładunkowe TSRPRO 20/25 o udźwigu 6t. oraz bramy segmentowe o prześwicie 3 x 3 metra. Dodatkowo jedna brama segmentowa z poziomu zero o prześwicie 4 x 3,5 metra. Przed częścią biurową znajduje się parking dla 2 4
aut osobowych.

CLM realizowane jest przez naszą firmę w modelu BTS ( build-to-suit) – z uwzględnieniem szeregu konkretnych potrzeb najemcy, tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń składowania, zoptymalizować proces przepływu towarów lub dopasować przestrzeń do indywidualnych uwarunkowań prowadzonej działalności przez naszych Klientów.

W ramach opłaty administracyjnej obiekt przez cały rok utrzymywany jest w należytym stanie technicznym. Po stronie właściciela obiektu jest odśnieżanie / odladzanie obiektu w okresie zimowym, odśnieżanie dachów jak również konserwacja zieleni w okresie letnim, wykonywanie wszelkich przeglądów instalacji zewnętrznych oraz konstrukcji budynku, koszt parkingu na 24 samochodów osobowych oraz 4 samochody ciężarowe, a także koszt ochrony 24h.

Pobierz ofertę w pliku PDF

Naszym celem jest wspieranie firm poszukujących nowoczesnych budynków logistyczno-magazynowych poprzez kompleksowe wykonanie obiektu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb przyszłego najemcy. Dostarczmy całościowe rozwiązania dla wielofunkcyjnych budynków magazynowych. Najważniejsza jest dla nas współpraca z potencjalnymi Klientami - z naszej strony zawsze staramy się zaoferować fachową pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji.

NASI KLIENCI:

Do naszych Klientów należą między innymi, takie firmy jak: FM LOGISTIC, EUROFOAM, MAROL.

Czas udostępnienia powierzchni BTS to zaledwie 6 miesięcy!

EnglishGermanPolish